HİZMETLERİMİZ

Halı Yıkama

Halı yıkama firması olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmet ile birlikte memnuniyetinizi kazanmayı hedeflemekteyiz. Halılarınızı en doğru şekilde ve halınıza en uygun şampuanlar ile birlikte yıkamaktayız.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmeti sunan firmalar arasında kendisine yakışan bir hizmet kalitesi ve teknolojik donanımıyla hizmet veren firmamız stor ve zebra perde yıkama hizmeti sunmaktadır.

Koltuk Yıkama

Çocuğunuz, evcil hayvanınız, arkadaşlarınız ve aileniz hiç şüphesiz döşeme ve mobilyalarınızın dayanıklılığını sürekli test eder. Toz, polen, mikrop, yiyecek kırıntıları ve lekeler koltuklar için kaçınılmaz birer kabustur. Ev ve iş yerlerinize giren tozun % 80’i koltuklarınızda yer tutar ve koltuk temizliği noktasında önlem alınmasını kaçınılmaz hale getirir.

Battaniye ve Yorgan Yıkama

Battaniye ve yorgan temizleme hizmetinde bünyemizde bulunan battaniye ve yorgan yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır. Bu aşamalarda kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odasına alınıp asılır 2 - 3 gün içerisinde teslim edilir.