BİZ KİMİZ?

Çağdaş Halı Yıkama, Eskişehir’de 2010 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş ve firmamız aynı yıl içersin de Halı Yıkama konusunda faaliyete başlamıştır.
2010 yılından buyana sektöründe uzmanlığını kalitesiyle harmanlayan firmamız uzman personeli ile hizmet sektöründe önemli bir yere sahip olan Halı, Stor Perde, Yerinde Yıkama hizmetlerini geliştirerek devam etmektedir. Evlerinizi süsleyen ve de pek ucuz olmayan halılarımız, evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Yılların tecrübesiyle, firmamızda yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip, halının; hijyeni, kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır. Fabrikamızda yıkanacak halılar dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Sonra grubuna göre farklı aşamalardan geçirilerek her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilir.

Tecrübeli ekip ve ekipmanlarımız ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini kendine hedef belirleyen kurumsal bir firmayız.

Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınır.

İşletmemizde Avrupa’nın 1 numaralı, %100 yerli sermaye “ERA111”Endüstriyel Naturemax halı şampuanı kullanılmaktadır.

İşletmemiz Halıfleks, Koltuk, Sandalye ve Yatak temizliğinde Almanya’nın 1 numaralı Kärcher Professionel Puzzi 10/1 marka makinesi ve orijinal ilaçları ile yerinde işlem yapmaktadır.